Nachádzate sa tu

Šport

Už len do zajtra môžete hlasovať za najlepšie hádzanárky

17.05.2020

Do 18. mája môžete hlasovať za najlepšie hádznárky roka 2019. Súťaž vypísal Slovenský zväz hádzanárok. V HC DAC Dunajská Streda môžu byť pyšní, veď dve hráčky z ich družstva boli nominované dokonca na niekoľko cien. V tejto sezóne v MOL extralige Bízik...

Vždy musíme byť v pohotovosti

12.05.2020

Tak ako pandémia zmenila mnohé oblasti nášho každodenného života, aj život športovcov zmena poznačila. Opýtali sme sa Dávida Csibu, ako trávi dni, ako sa pripravuje na budúce zápolenia

Štyri nové hráčky a nový tréner v družstve HC DAC

07.05.2020

HC DAC Dunajská Streda prvý rok účinkoval v MOL Extralige, a ako nováčik s výborným výkonom. Družstvo stálo v tabuľke na 10. mieste, keď zakročil koronavírus. Vedúci klubu aj tak nezaháľali, pripravujú sa na nasledujúcu sezónu. O zmenách sa pre denník Šport...

Na jeseň môžu zápasníci nahradiť zameškané cvičenia

29.04.2020

Súčasná situácia znemožnila plány, programy mnohých kultúrnych a športových zoskupení v meste. Ako ďalej? - pýtali sme sa Rolanda Hakszera, podpredsedu Slovenského zápasníckeho zväzu a predsedu Zápasníckeho klubu v Dunajskej Strede.

Olympiádu odložili na budúci rok

25.03.2020

Medzinárodný olympijský výbor (MOV) v utorok oficiálne rozhodol o odložení olympijských hier v Tokiu na rok 2021. Dôvod je pandémia nového koronavírusu.

Učiť sa od najlepších sa oplatí

11.03.2020

Pod vedením najúspešnejšieho maďarského karatistu všetkých čias Gábora Rózsu Sensei koncom minulého týždňa vo vynikajúcej atmosfére prebiehal tréningový tábor Seishin karate klubu v Kameničnej.

Karatisti získali ďalšie medaily

09.03.2020

Súťažiaci Ippon karate klubu sa v sobotu zúčastnili slovenských majstrovstiev dospelých a celoštátnych akademických majstrovstiev v Dolnom Kubíne.

Šach: neúspešné zápasy na východe

04.03.2020

Minulý víkend pokračovali zápasy šachovej extraligy 7. a 8. kolom. Dunajskostredské družstvo v sobotu vo veľmi vypätom zápase remizovalo s ašpirantom na medailu, družstvom Prakoviec, na ich pôde, v nedeľu zas nečakane prehralo v Liptovskom Mikuláši.

Stránky