Nachádzate sa tu

Pre verejnosť

Žiaci, pozor! Vyhrajte vstupenku do Thermalparku!

14.02.2020

Radi by ste strávili na konci školského roka spolu s triedou jeden celý deň v dunajskostredskom Thermalparku? K tomu ešte langoš a osviežujúci nápoj? Je tu možnosť! Viceprimátori Dunajskej Stredy László A. Szabó a Attila Karaffa vypisujú súťaž! Netreba k...

Zmeny v poskytovaní zliav pre odvoz odpadu

13.02.2020

Pravdou je, že oproti roku 2019 sa v Dunajskej Strede nezmenila stanovená výška sumy pre odvoz smetí, zato čo sa týka zliav, oprávnení poberať ich musia zbystriť pozornosť. Práve o nich pojednáva tento náš článok.

Začiatok týždňa bude búrlivý

10.02.2020

Vzhľadom na ročné obdobie bude týždeň naďalej teplý, začiatkom týždňa však môžeme očakávať veľmi silný vietor. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) dnes vydal výstrahu 3. stupňa pred silným vetrom od 12.00 h do 18.00 h.

Viac informácií v roku 2020

01.02.2020

Perfects. a.s., ktorý prevádzkuje dunajskostredskú Mestskú televíziu, Dunajskostredský hlásnik a portál dunaszerdahelyi.sk, vlani v septembri začal online merať zvyky obyvateľov mesta ohľadom užívania menovaných médií. Výsledky našim čitateľom prezentoval...

Pomôžme eliminovať ilegálne skládky!

29.01.2020

Žiaľ, je čoraz častejším javom, že podnikatelia, obyvatelia okolitých obcí sa svojich smetí zbavujú v Dunajskej Strede – ich odvoz potom platia naši obyvatelia. Na toto sme sa pýtali primátora mesta Dr. Zoltána Hájosa.

Pomôžme Balázsovi Lukácsovi!

24.01.2020

Raz už Dunajská Streda spolupatričnosťou pomohla chorému malému Dávidkovi, zbierkou na jeho operáciu. Tentoraz nás o tlmočenie podobnej prosby požiadal jeden mestský zamestnanec.

Stránky