Nové víťazstvo domácich

Publikované: 12. október 2017 - 12:34
Svoje druhé víťazstvo na domácej pôde si môžu pripísať hádzanárky Dunajskej Stredy, v nedeľu zdolali Topoľčany.

Žlto-modré hrali od začiatku sebavedomo, do konca zápasu viedli, nebolo pochýb o tom, kto vyjde so zápasu ako víťaz.  Na začiatku prvého polčasu dokázali súperky držať skóre len tak,  že postupne prichádzajúce sedmičky Aneta Schwarzová trafila do brány, ale Dunajskostredčanky nasadili tvrdú obranu, bolo jasné, že zvíťazia.

Koncom prvého polčasu bol výsledok 16:10, v druhom polčase aj dvakrát klesol rozdiel o 5 gólov, napokon Dunajská Streda zvíťazila  31:23, takže doteraz majú  dve víťazstvá, jednu prehru (od vedúceho Interu). Budúci týždeň hrajú dievčatá Prikler Silvie vo Veľkých Šuranoch.

Dunajská Streda - ŠKP Topoľčany 31-23 (16-10)