Nachádzate sa tu

Sezóna 2018/19: DAC U10

Toto ste už čítali?

Publikované: 2019, júl 9 - 12:50 | DAC-MLÁDEŽ
Hodnotenie skončenej sezóny u mládežníckych tímov: tím U10.
Sezóna 2018/19: DAC U10

Nastúpili v sezóne 2018/19: Hodossy Áron, Nagy Dominik, Angyal Lóránt, Bábics Attila, Bíró Tamás, Czibula Dominik, Farkas Krisztán, Fatona Tibor, Fekete Csaba, Gróf Áron, Horváth Tamás Bálint, Kalmár Dominik, Mikóczi Tibor, Nagy Zsombor, Szabó Ádám, Szabó Bence, Szabó Dávid, Baranyai Alex, Csejtey Šimon, Csiba Richard, Lakatos René, Pastorek Iván, Sánka Patrik, Sebestyén Noel, Štellár Martin.

Realizačný tím: Juraj Majoros - hlavný tréner; Attila Boráros, Csaba Kelemen - asistenti trénera; Károly Varga - tréner brankárov.

Hodnotenie trénera: „Po ťažkostiach minulého leta sme vedeli, že je potrebné posilniť tím novými hráčmi, čo sa nám postupne podarilo vyhľadaním talentov v regióne. Prešli sme na tréningy v skupinách a každý hráč sa mohol zúčastniť cvičení, súťaží na turnajoch, ktoré zodpovedajú ich schopnostiam. Hráči ich demonštrovali proti kvalitnými tímom, čím dokázali aj správnosť zvolenej cesty a spôsob tréningov. Sme po ťažkej sezóne plnej ponaučení. Ďakujeme za prístup rodinám, zamestnancom a tiež deťom za ich nadšenie a túžbu po zlepšení. Je ťažké sa rozlúčiť s týmito deťmi, ale smer a podmienky na úspešné pokračovanie v kategórii U11 majú dané.“

Zdroj: fcdac.sk