Nachádzate sa tu

Obchod s ovocím a zeleninou Mariana Takácsa

Toto ste už čítali?

Potraviny Robi

Potraviny Robi

Populárne potraviny na Korze Bélu Bartóku, Potraviny Robi...

Publikované: 2016, marec 9 - 09:24 | Vernostná karta
Vlani na jar, v apríli 2015, sa na adrese Malodvornícka cesta č. 911 otvorilo mestské trhovisko. Tu sa nachádza obchod so zeleninou a ovocím Mariana Takácsa, kde je na predaj aj mnoho iného tovaru.

Čerstvú sezónnu zeleninu a ovocie dovážajú trikrát týždenne, pochádza prevažne od miestnych pestovateľov, respektíve pestovateľov z Maďarska.

Špecialitou je na predajnom pulte aj kyslé zaváraniny, domáce konzervované mäso, údeniny (klobása, slanina, šunka), med a sirupy sladené medom. Predovšetkým v zimnom období sú populárne pečené čaje. Výborné potraviny možno „spláchnuť“ s výbornými domácimi i maďarskými vínami, ktoré majú v ponuke

Je tu obrovský výber letničiek, ktoré zaobstarávajú od lokálnych pestovateľov. Zároveň dostaneme u nich aj rezané kvety, môžeme si vybrať z už pripravených kytíc, ale aranžérka kvetov uviaže kyticu aj na objednávku. Ponúkajú aj veľký výber hotových vencov, podľa požiadavky ich pripravia aj na objednávku.

Ku kvetom si môžeme vybrať aj z bohatej ponuky darčekových predmetov.

Zákazník, ktorý má vernostnú kartu, dostane  3 %  zľavu. Čoraz viac ľudí využíva túto výhodu, sú aj takí, ktorí sa pri platení už bez vyzvania preukazujú svojou kartou.

Navyše, každý týždeň potešia svojich zákazníkov novou akciovou ponukou.