Nachádzate sa tu

Celoslovenská výtvarná súťaž: Rodina bez cigariet 8.ročník

Toto ste už čítali?

Publikované: 2019, október 8 - 14:36 | Pre verejnosť
Občianske združenie Rodina a spoločnosť organizuje aj pre školský rok 2019/2020 ďalší ročník výtvarnej súťaže: Rodina bez cigariet 8. ročník.
Celoslovenská výtvarná súťaž: Rodina bez cigariet 8.ročník

Úlohou je vytvoriť výtvarnú prácu zameranú na nasledovné témy:

  • zdravý životný štýl
  • ako chcem tráviť voľný čas
  • prezentovať negatívny postoj k fajčeniu resp. k iným návykovým látkam

V tomto ročníku, sú 2 kategórie pre žiakov ZŠ a ZUŠ z celého Slovenska, opäť s veľkým množstvom  výherných cien – chytré telefóny, powerbanky,  USB disky, trička s potlačou vlastnej práce.

  1. celoslovenská umelecká kategória: je celoslovenská výtvarná súťaž, kde o víťazoch rozhoduje odborná porota. Celkovo sa ohodnotí prvých 10 miest!
  2. celoslovenská internetová kategória: je celoslovenská internetová súťaž,  zameraná na propagáciu projektu, kde rozhoduje o víťazovi verejnosť v internetovom hlasovaní. Hlasovanie bude prebiehať na webovej stránke  www.rodinabezcigariet.sk. Ohodnotí sa  10 miest!

Presné pravidlá súťaže a bližšie informácie o súťaži si záujemci môžu pozrieť na webovej stránke www.rodinabezcigariet.sk, alebo na Facebookovom profile – RodinaBezCigariet.

Cieľom občianskeho združenia je propagovať Národnú protidrogovú stratégiu Slovenskej republiky a  poukázať na závažný spoločenský problém užívania návykových látok medzi čoraz mladšou skupinou detí.

Súťaž je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva zdravotníctva SR – v rámci účelovej dotácie na podporu protidrogových aktivít pre rok 2019.

OZ Rodina a spoločnosť